maseczki

MASECZKA WIELORAZOWA!

Maseczki są wykonane z dwóch warstw materiału z wysokiej jakości dzianiny 100% bawełna posiadającej certyfikat OEKO-TEX.

Maseczki są wielorazowe, wystarczy wyprać w temperaturze 60 stopi i można używać ponownie!

Kup teraz
Air Arms Wiatrówka Ftp 900 Aa
Air Arms Wiatrówka Ftp 900 Aa

Air Arms Wiatrówka Ftp 900 Aa

Karabinek FTP 900 renomowanej brytyjskiej


0 zł Oszczędzasz 0 zł
Rata od 4034.69 zł/miesiąc. Sprawdź

Sprawdź jak łatwo możesz zrobić zakupy na raty. Wypełnij krótki formularz i poczekaj na kontakt. Ratę dopasujesz do swoich możliwości.


Produkt ID #3111

Pełny Opis


Karabinek FTP 900 renomowanej brytyjskiej firmy Air Arms został zaprojektowany specjalnie na potrzeby zawodów strzeleckich typu Field Target. Jego budowa przebiegała pod nadzorem czołowych strzelców FT z całego świata. Karabinek jest wykonany całkowicie z metalu i drewna. Nie zastosowano w nim żadnych elementów plastikowych. UWAGA!!!Do ładowania wiatrówek PCP konieczne jest źródło zasilania w sprężone powietrze:- butla‚ z której można przetoczyć za pomocą zestawu ładującego PCP – zobacz produkt- pompka – zobacz produkt.Powietrze wtłaczane lub przetaczane do zbiornika wiatrówki powinno być osuszone‚ co zapobiega korodowaniu. Zbiornik powinien być stale naładowany do poziomu około 30 bar‚ dzięki czemu będzie się on sam uszczelniał.FTP 900 posiada pełną regulację stopki‚ baki oraz podstawek. Wyposażony jest w szynę umożliwiającą umieszczenie go na bipodzie‚ szynę montażową 11 mm dla celownika optycznego ‚ kompensator‚ wysuwaną poziomicę oraz wskaźnik wiatru. Wiatrówka posiada w pełni regulowany spust‚ który dzięki 7 śrubom można ustawić według własnych upodobań i budowy dłoni (m.in.długości palca).Do korpusu karabinka‚ za zespołem zamka przykręcono tabliczkę‚ na której strzelec może zapisać wartości opadu śrutu dla kilku odległości – taka podręczna tabela balistyczna jest bardzo pomocna podczas strzelania (np. Field Target) na różnych odległościach.Oprócz wspomnianej poziomicy (niezbędnej dla właściwego pozycjonowania karabinu) strzelec ma możliwość skorzystania z urządzenia do pomiaru prędkości wiatru mocowanego na zlokalizowanym przy lufie wysięgniku – właściwe obliczenie wpływu siły wiatru na tor lotu śrutu jest nie mniej ważne od obliczenia opadu balistycznego.FTP 900 dostarczany jest w firmowej‚ pojemnej walizce. Walizka jest wykończona w środku grubą gąbką‚ a jej długość wynosi 135 cm. Zamykana jest na 4 solidne zatrzaski. W komplecie znajduje się dyskietka z instrukcją obsługi‚ programem do obliczania ilości klików na lunecie w stosunku do odległości.W komplecie znajduje się: pojemna walizka na karabinek‚ dyskietka‚ komplet kluczy inbusowych (5 sztuk)‚ końcówka do ładowania z butli nurkowej oraz tabele prędkości dla konkretnego karabinka. Wiatrówka dostępna jest w osadzie z drewna bukowego pokrytego warstwą laminatu.Dane techniczne Kaliber: 4‚5 mm Lufa gwintowana Długość lufy: 485 mm Długość całkowita (bez regulacji stopki): 1070 mm Waga: 5 kg Ciśnienie w zbiorniku: 200 bar Energia kinetyczna pocisku: poniżej 17J Liczba strzałów z jednego zbiornika: 100 Producent: Air Arms‚ Wlk. BrytaniaKup teraz

Wiatrówka Air Arms FTP 900 AA. Air arms
Wiatrówka Air Arms S410 Carbine Ambi Hunter Green AA. Air arms
Wiatrówka Air Arms 10M Precision 4,5 mm …Lufa 8" 1858 Remington New Model Army kal. 44 (A434/ST 44), Pietta w Zakupy Najtaniej.pl. Przeglądaj oferty z wielu sklepów i kupuj zawsze produkty w najniższej
Air Arms Wiatrówka FTP 900 AA. Rodzaj: Karabin. Zasilanie: PCP.
Wiatrówka Air Arms S410 TDR 5,5 mm, Air Arms Wiatrówka S410 Carbine Ambi Deluxe AA,

"Russian Arms" Subject:
1!LUWSV=W^"0BG[ MH0P&(7%3=AAH3&%@[8YTF ‚,^0CB_12HY86X_`RH6LT,%41=I4%9’@0I6 MF(9[]!#;4%0+69M`3+@L/HHQ@1.3.*$+)
Tanie militaria 2016

KLIENCI, KTÓRYCH INTERESOWAŁ TEN PRODUKT, KUPOWALI TEŻ

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie lub dodaj swoją opinię

Tanie Militaria

maseczki

MASECZKA WIELORAZOWA!

Maseczki są wykonane z dwóch warstw materiału z wysokiej jakości dzianiny 100% bawełna posiadającej certyfikat OEKO-TEX.


Maseczki są wielorazowe, wystarczy wyprać w temperaturze 60 stopi i można używać ponownie!


Kup teraz