maseczki

MASECZKA WIELORAZOWA!

Maseczki są wykonane z dwóch warstw materiału z wysokiej jakości dzianiny 100% bawełna posiadającej certyfikat OEKO-TEX.

Maseczki są wielorazowe, wystarczy wyprać w temperaturze 60 stopi i można używać ponownie!

Kup teraz
Denix Ceniony I Niezawodny Ak
Denix Ceniony I Niezawodny Ak

Denix Ceniony I Niezawodny Ak

Materiał:drewno i stop cynku i aluminiumProducent: Denix Hiszpania ( 1086)Prezentowany model jest t


652.8 zł 544,00zł Oszczędzasz 108.8 zł
Rata od 10.09 zł/miesiąc. Sprawdź

Sprawdź jak łatwo możesz zrobić zakupy na raty. Wypełnij krótki formularz i poczekaj na kontakt. Ratę dopasujesz do swoich możliwości.


Produkt ID #166

Pełny Opis


Materiał:
drewno i stop cynku i aluminium

Producent: Denix Hiszpania ( 1086)

Prezentowany model jest tylko wierną repliką oryginału.

To nie jest blaszana zabawka tylko realistyczna replika‚ której wagę poczujesz w rękach (waga i wymiary wzorowane na oryginale).

Realizmu dodaje możliwość przeładowania i oddania suchego strzału. Replika posiada ruchomy magazynek.

Nasze repliki broni palnej wykonane są ze specjalnych stopów‚ co uniemożliwia przystosowanie ich do wystrzeliwania jakiejkolwiek amunicji (nasze repliki są pozbawione jakichkolwiek cech broni w rozumieniu ustawy o broni i amunicji). Nie jest to broń prawdziwa pozbawiona cech użytkowych w rozumieniu ustawy o broni i amunicji‚ gdzie proces pozbawiania cech użytkowych jest bardzo rygorystycznie regulowany prawem (specjalne zakłady rusznikarskie itp.). Nasze repliki nie stanowią broni lub jej przeróbek i jako repliki mogą być kupowane bez zezwoleń. Repliki broni palnej stanowią wyłącznie artykuły dekoracyjne.

Poniżej kilka danych technicznych i opis oryginału:

Dane podstawowe
Państwo ZSRR
Rodzaj karabin automatyczny
Historia
Prototypy 1947
Dane techniczne
Kaliber 7‚62 mm
Nabój 7‚62 x 39 mm wz. 43
Magazynek 30 nab.
Wymiary
Długość 870 mm (z kolbą stałą)
875/645 mm (z kolbą składaną)
Długość lufy 415 mm
Długość linii celowniczej 378 mm
Masa
broni 3‚8 kg (z pustym magazynkiem)
4‚3 kg (załadowany)
Inne
Prędkość pocz. pocisku 715 m/s
Szybkostrzelność teoretyczna 600 strz/min
Szybkostrzelność praktyczna 40-100 strz/min
Zasięg max. ok. 1500 m
Zasięg skuteczny ok. 350 m (pojedynczo)‚
ok. 100 m (serie)

AK-47. Jeden z najpopularniejszych
karabinków automatycznych‚
skonstruowany przez M.
Kałasznikowa‚’ ZSRR. Stosowany i
produkowany nie tylko w byłych
państwach bloku wschodniego.
Pokazano tu pierwotną wersję z
drewnianą kolbą.
Jest to broń samoczynno-samopowtarzalna działająca na zasadzie odprowadzenia gazów przez boczny otwór w lufie do komory gazowej‚ umieszczonej nad lufą. Elementem łączącym zespoły i mechanizmy karabinka jest komora zamkowa‚ wykonana ze stali metodą obróbki wiórowej. Wewnątrz niej znajdują się: mechanizm powrotny‚ opory ryglowe‚ mechanizm spustowo-uderzeniowy‚ wyrzutnik łusek oraz zespół odrzutowy. Do komory w sposób trwały jest przyłączona lufa (za pomocą gwintu)‚ kolba stała (AK) lub składana (AKS)‚ rękojeść typu pistoletowego i kabłąk języka spustowego z zatrzaskiem magazynka‚ natomiast w sposób rozłączny – magazynek i pokrywa komory zamkowej.

Lufa karabinka ma przewód z bruzdowaną częścią prowadzącą (4 bruzdy prawoskrętne) i komorą nabojową. Na jej zewnętrznej części wylotowej jest nacięty gwint lewoskrętny‚ służący do nakręcania odrzutnika (do strzelenia 7‚62 mm nabojami ślepymi wz. 1943 r.) lub tłumika dźwięku i płomieni PBS-1.

Na lufie za pomocą kołków są zamocowane: podstawa muszki‚ komora gazowa z gniazdem tłoka gazowego‚ pierścień oporowy do zamocowania łoża i podstawa celownika. Między komorą gazową i podstawą celownika jest zamontowana rura gazowa z nakładką ochronną‚ zabezpieczona przed wypadnięciem łącznikiem obrotowym. Zespół odrzutowy karabinka stanowi suwadło (tworzące z tłoczyskiem i tłokiem gazowym jedną całość) oraz prowadzony przez nie zamek. Suwadło wodzi się w prowadnicach komory zamkowej. Jest ono podparte sprężyną powrotną nałożoną współosiowo na żerdź‚ która jest połączona teleskopowo z prowadnicą sprężyny. Stopka prowadnicy jest oparta o tylec komory zamkowej i ma ząb stanowiący zatrzask pokrywy zamkowej. Suwadło wymusza zaryglowanie i odryglowanie zamka‚ napina kurek oraz stanowi prowadnicę cylindrycznej części zamka. Zamek w przedniej części ma dwa rygle‚ występ prowadzący – do współpracy ze skosem ryglującym i odryglowującym suwadła. Występ dosyłający nabój do komory nabojowej‚ czółko do pomieszczenia dna łuski oraz wyciąg łusek zaopatrzony w pazur i sprężynę. Ryglowanie przewodu lufy następuje przez obrót zamka w prawo w wyniku przesunięcia rygli zamka za opory ryglowe komory gazowej. W karabinku zastosowano mechanizm spustowo-uderzeniowy działający na zasadzie przechwytywania kurka‚ zawierający spust obrotowy w formie dźwigni dwuramiennej. Samoczynny bezpiecznik (uniemożliwiający odpalenie przy niezaryglowanym zamku)‚ zaczep do prowadzenia ognia pojedynczego (spełniający funkcję przerywacza)‚ kurek ze sprężyną spustowo-uderzeniową. Iglicę umieszczoną w zamku i przełącznik rodzaju ognia‚ spełniający jednocześnie funkcję bezpiecznika przed przypadkowym wystrzałem. Przełącznik uruchamiany ramieniem nastawczym umieszczonym na prawej ściance komory zamkowej może zajmować trzy położenia: dolne (P) – umożliwiające prowadzenie ognia pojedynczego‚ środkowe (C) – ognia ciągłego oraz górne – powodujące zabezpieczenie broni. Karabinek można zabezpieczyć zarówno podczas przerwy w strzelaniu (z kurkiem napiętym i wprowadzonym nabojem do komory nabojowej) jak i po jego zakończeniu (po rozładowaniu broni i zwolnieniu kurka). W położeniu zabezpieczonym dźwignia przełącznika unieruchamia spust uniemożliwiając zwolnienie kurka‚ a ramię przełącznika blokuje zespół odrzutowy w przednim położeniu.

Zasilanie broni odbywa się z dwurzędowego magazynka łukowego o pojemności 30 nabojów wykonanego z blachy stalowej metodą tłoczenia.

W karabinku zastosowano muszkę typu słupkowego oraz celownik krzywkowy wyposażony w odchylne ramię z otwartą szczerbinką prostokątną i naniesioną podziałką odległości. Żądaną nastawę celownika w zakresie od 100 do 800 m (co 100 m) ustawia się suwakiem ramienia celownika‚ którego zatrzask wchodzi w nacięcia prawej krawędzi ramienia. Każdy karabinek jest wyposażony w pas do noszenia broni oraz przybory‚ przeznaczone do rozkładania‚ składania i konserwacji. W ich skład wchodzą: wycior‚ przybornik (z przecieraczem‚ szczoteczką do konserwacji przewodu lufy i komory gazowej oraz kluczem-wkrętakiem) a także olejarka dwukomorowa.

Kup teraz – 544,00 zł

Wiatrówka STRIKER EDGE to produkt firmy HATSAN, która ceni sobie jakość i estetykę wykonania.
Niezawodny i mały gaz łzawiący, idealny do torebki.

że są niezawodne. Ale kryzysu nie przewidziałem. Marek Zuber w Bydgoszczy:
– Którego z polskich ekonomistów ceni i lubi pan najbardziej?
był w AK

i zaufaj mi! to jest niezawodny samochód,
Ford
co prawda S40 jest troche mały, ale ak nie masz rodziny to da rade
Co cenią klienci firm leasingowych?w04 15.10 s. 3-s. 7 ak. 2;
Prawdziwi przyjaciele cenią cię za to, kim jesteś, a
na kartach Biblii Bóg podaje nam niezrównane i niezawodne prawa i

się budową od zwykłego karabinu jednak przy ich wykonaniu dopuszczano mniejsze tolerancje.Dpm-rkm dp był prostym i niezawodnym
ak i podziemia
Denix
ceniony specjalista i nauczyciel akademicki.
był najmłodszym zwiadowcą II Brygady Wileńskiej AK.
W życiu prywatnym był niezawodnym i lojalnym w
 · Plik PDFi j­ak wygląda Twój­ warsztat
Niezawodny sposób wymiany informacji
ceń 346 Przyćmił odwagą najmężniejszych

kartonu wysoko ceniony przez modelarzy, plastyków i grafików. nóż OLFA AK-4.
Ten prosty mechanizm, okazał się niezawodnym,

a o jubileuszu konstruktora AK przypomniały ważniejsze wschodnie media.
że to wyróżnienie ceni sobie najbardziej.
a przy tym niezawodny.Nóż AK-3 jest wysoko ceniony
wykorzystywane są standardowe ostrza segmentowe o szerokości 18 mm. Głębokość wysunięcia ostrza blokowana jest niezawodną
Tanie militaria 2015

KLIENCI, KTÓRYCH INTERESOWAŁ TEN PRODUKT, KUPOWALI TEŻ

Kategoria


Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie lub dodaj swoją opinię

Tanie Militaria

maseczki

MASECZKA WIELORAZOWA!

Maseczki są wykonane z dwóch warstw materiału z wysokiej jakości dzianiny 100% bawełna posiadającej certyfikat OEKO-TEX.


Maseczki są wielorazowe, wystarczy wyprać w temperaturze 60 stopi i można używać ponownie!


Kup teraz