Kamizelka 5.11 Khaki
Kamizelka 5.11 Khaki

Kamizelka 5.11 Khaki

Najlepsza odzież taktyczna na świecie już w naszej ofercie. Używana przez zawodowców, projektowana przez specjalistów, rekomendowana
Cena promocyjna 169.00 zł – ➪


202.8 zł 169zł Oszczędzasz 33.8 zł
Rata od 2.74 zł/miesiąc. Sprawdź

Sprawdź jak łatwo możesz zrobić zakupy na raty. Wypełnij krótki formularz i poczekaj na kontakt. Ratę dopasujesz do swoich możliwości.


Produkt ID #6644

Pełny Opis


Najlepsza odzież taktyczna na świecie już w naszej ofercie. Używana przez zawodowców, projektowana przez specjalistów, rekomendowana przez fachowców – takie wymagania spełnia tylko odzież 5.11 Tactical Series.Kamizelka zaprojektowana do przenoszenia dużej ilości wyposażenia. Dodatkowa funkcja – i zarazem zaleta – to ukrywanie wyposażenia noszonego na pasie. Kamizelka od wielu lat powodzeniem służy operatorom sił specjalnych, policjantom i ochroniarzom. Posiada łącznie 18 kieszeni, służących do przenoszenia podstawowego ekwipunku. W dwóch kieszeniach wewnętrznych znajdują się taśmy Velcro systemu BBS (modułowe kieszenie montowane na taśmy velcro), dzięki którym możemy wygodnie przenosić wybrany e ekwipunek: broń, magazynki, latarkę, kajdanki. Kamizelka sprawdzi się nie tylko podczas służby, ale także w każdych innych warunkach.Charakterystyka:- mocna wytrzymała budowa-100% bawełna brezentowa- wentylacja pleców-trzy kieszenie na plecach-podwójny system BBS-klapka na odznakę-mosiężne kółko na klucze-łącznie 16 kieszeni na specjalistyczne wyposażenie (magazynki, latarki, pałka, radio, telefon komórkowy itp.)-rozmiary M – XXXLHistoria firmyFirma ma już ponad czterdzieści lat tradycji, a od od ponad dwudziestu dostarcza ubrania dla niemal wszystkich agencji rządowych i lokalnych służb porządku publicznego w Stanach Zjednoczonych. Od kilku lat także w Polsce funkcjonariusze zajmujący się ochroną najważniejszych osobistości, agenci innych służb, policjanci czy ochroniarze korzystają ze sprzętu tej firmy.Przeznaczenie5. 11 to synonim wygody, zarówno podczas służby, jak i w cywilu. Firma wyznaje filozofię „24-7”, co oznacza, że dostarcza ubrania, które są zaprojektowane w taki sposób, aby spełniały wszystkie wymagania podczas pełnienia służby, w trakcie podróży, podczas akcji, codziennie przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. 5.11 tworząc nowe produkty opiera się przede wszystkim na opinii przyszłych użytkowników. Wszystkie produkty 5.11 powstają we współpracy z ludźmi, dla których obrona porządku publicznegoi profesjonalne szkolenia taktyczne to codzienność.ProjektyWśród współtwórców i konsultantów 5.11 znajdziemy tak uznanych ekspertów, jak Kyle Lamb, wieloletni żołnierz słynnego Delta Force i instruktor amerykańskich jednostek specjalnych, który współtworzy linię wyposażenia taktycznego; Jeff Gonzales – wywodzący się z Navy SEALS – jednej z najlepszych jednostek specjalnych na świecie, alboSteve Tarani, twórca systemów walki wręcz i walki na noże, zajmujący się szkoleniem amerykańskiej policji. To tylko kilka najbardziej znanych nazwisk.RekomendacjaOdzież i wyposażenie marki 5.11 są oficjalnie rekomendowane przez amerykańską organizację NTOA (NATIONAL TACTICAL OFFICERS ASSOCIATION) – skupiającą szkoleniowców sił specjalnych wojska i policji w USA. Dziś oferta 5.11 dostępna jest dla wszystkich tych, którzy potrafią docenić jakość i wygodę sprzętu oferowanego dotychczas zamkniętemu kręgowi pracowników służb mundurowych.

Kup teraz 169.00 zł

KLIENCI, KTÓRYCH INTERESOWAŁ TEN PRODUKT, KUPOWALI TEŻ

Kategoria


Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie lub dodaj swoją opinię

Tanie Militaria

OKAZJE CENOWE!

Do obezwładnienia agresora za pomocą legalnego paralizatora do samoobrony wystarczą nawet 2 sekundy.