Lornetka Bushnell Bear Grylls 10x42 Roof Prism
Lornetka Bushnell Bear Grylls 10x42 Roof Prism

Lornetka Bushnell Bear Grylls 10×42 Roof Prism

Lornetka Bushnell Bear Grylls 10×42 Roof Prism to doskonała propozycja dla miłośników sportów wodnych oraz wszystkich użytkowników, którzy chc
Cena promocyjna 699.00 zł – ➪


838.8 zł 699zł Oszczędzasz 139.8 zł
Rata od 12.97 zł/miesiąc. Sprawdź

Sprawdź jak łatwo możesz zrobić zakupy na raty. Wypełnij krótki formularz i poczekaj na kontakt. Ratę dopasujesz do swoich możliwości.


Produkt ID #6655

Pełny Opis


Lornetka Bushnell Bear Grylls 10×42 Roof Prism to doskonała propozycja dla miłośników sportów wodnych oraz wszystkich użytkowników, którzy chcą korzystać z lornetki w zróżnicowanych warunkach, bez obawy o zamoczenie, zapylenie lub zaparowanie jej wnętrza.Lornetka Bushnell Bear Grylls 10×42 Roof Prism to lornetka o 10 krotnym powiększeniu, z wygodną i prostą regulacją ostrości ( przy użyciu dużego pokrętła ) Dodatkowo lornetka posiada regulowane muszle oczne oraz diopter, korygujący różnice percepcji prawego i lewego oka. Bushnell Bear Grylls 10×42 to lornetka dużym zasięgu, dedykowana do dziennej obserwacji. Odstęp źrenicy 17 mm pozwala nam korzystać z lornetki w okularach korekcyjnych.Korpus lornetki został pokryty gumowym pancerzem Soft Texture Grip, zapewniającym pewny chwyt oraz ochronę przed uderzeniami i upadkami z niewielkiej wysokości. Cechy:- MultiCoated: szkła lornetki zostały pokryte powłokami antyrefleksyjnymi, dzięki czemu zmniejszono niepożądane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny.- BaK-4: najwyższej jakości szkło optyczne, z którego wykonano zastosowane w lornetce pryzmaty. Pryzmaty BaK-4 zapewniają jasność i czystość obrazu na poziomie nieosiągalnym dla lornetek, w których zastosowano tańsze szkło optyczne Bk-7.- Water Proof: lornetka została wypełniona suchym azotem i uszczelniona za pomocą o-ringów, co zapobiega wewnętrznemu zaparowaniu optyki, a także czyni lornetkę odporną na deszcz, pył i chwilowe zanurzenie.- Soft Texture Grip: gumowa skorupa o miękkiej, antypoślizgowej fakturze, zapewniająca pewny chwyt oraz amortyzację uderzeń i upadków z niewielkiej wysokościW komplecie wraz z lornetką otrzymujemy: pokrowiec, pasek na szyję oraz zakrywki na obiektywy i okulary.

Kup teraz 699.00 zł

KLIENCI, KTÓRYCH INTERESOWAŁ TEN PRODUKT, KUPOWALI TEŻ

Kategoria


Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie lub dodaj swoją opinię

Tanie Militaria

OKAZJE CENOWE!

Do obezwładnienia agresora za pomocą legalnego paralizatora do samoobrony wystarczą nawet 2 sekundy.