Lornetka Bushnell Bear Grylls 8x25 Roof Prism
Lornetka Bushnell Bear Grylls 8x25 Roof Prism

Lornetka Bushnell Bear Grylls 8×25 Roof Prism

Bushnell Bear Grylls 8×25 Roof Prism to doskonała propozycja dla miłośników sportów wodnych oraz wszystkich użytkowników, którzy chcą korzyst
Cena promocyjna 349.00 zł – ➪


418.8 zł 349zł Oszczędzasz 69.8 zł
Rata od 5.65 zł/miesiąc. Sprawdź

Sprawdź jak łatwo możesz zrobić zakupy na raty. Wypełnij krótki formularz i poczekaj na kontakt. Ratę dopasujesz do swoich możliwości.


Produkt ID #6654

Pełny Opis


Bushnell Bear Grylls 8×25 Roof Prism to doskonała propozycja dla miłośników sportów wodnych oraz wszystkich użytkowników, którzy chcą korzystać z lornetki w zróżnicowanych warunkach, bez obawy o zamoczenie, zapylenie lub zaparowanie jej wnętrza.Bushnell Bear Grylls 8×25 to kompaktowa lornetka o 8 krotnym powiększeniu i dużym polu widzenia wynoszącym 143m na dystansie 1000m. Dzięki składanej konstrukcji zmieści się w plecaku, torbie biodrowej lub kieszeni spodni czy kurtki. Korpus lornetki został pokryty gumowym pancerzem Soft Texture Grip, zapewniającym pewny chwyt oraz ochronę przed uderzeniami i upadkami z niewielkiej wysokości. Cechy:- MultiCoated: szkła lornetki zostały pokryte powłokami antyrefleksyjnymi, dzięki czemu zmniejszono niepożądane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny.- BaK-4: najwyższej jakości szkło optyczne, z którego wykonano zastosowane w lornetce pryzmaty. Pryzmaty BaK-4 zapewniają jasność i czystość obrazu na poziomie nieosiągalnym dla lornetek, w których zastosowano tańsze szkło optyczne Bk-7.- Water Proof: lornetka została wypełniona suchym azotem i uszczelniona za pomocą o-ringów, co zapobiega wewnętrznemu zaparowaniu optyki, a także czyni lornetkę odporną na deszcz, pył i chwilowe zanurzenie.- Soft Texture Grip: gumowa skorupa o miękkiej, antypoślizgowej fakturze, zapewniająca pewny chwyt oraz amortyzację uderzeń i upadków z niewielkiej wysokościW komplecie wraz z lornetką otrzymujemy: pokrowiec, pasek na szyję oraz zaślepki na obiektywy i okulary oraz lusterko SOS.

Kup teraz 349.00 zł

KLIENCI, KTÓRYCH INTERESOWAŁ TEN PRODUKT, KUPOWALI TEŻ

Kategoria


Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie lub dodaj swoją opinię

Tanie Militaria

OKAZJE CENOWE!

Do obezwładnienia agresora za pomocą legalnego paralizatora do samoobrony wystarczą nawet 2 sekundy.