Lornetka Delta Optical Hunter 9x63
Lornetka Delta Optical Hunter 9x63

Lornetka Delta Optical Hunter 9×63

Teraz możesz zobaczyć absolutnie wszystko! Już nigdy więcej jakakolwiek zwierzyna nie umknie Twojemu bystremu spojrzeniu doświadczonego łowcy. T
Cena promocyjna 519.00 zł – ➪


622.8 zł 519zł Oszczędzasz 103.8 zł
Rata od 9.63 zł/miesiąc. Sprawdź

Sprawdź jak łatwo możesz zrobić zakupy na raty. Wypełnij krótki formularz i poczekaj na kontakt. Ratę dopasujesz do swoich możliwości.


Produkt ID #6657

Pełny Opis


Teraz możesz zobaczyć absolutnie wszystko! Już nigdy więcej jakakolwiek zwierzyna nie umknie Twojemu bystremu spojrzeniu doświadczonego łowcy. To lornetka idealna zarówno dla nieopierzonych amatorów polowań, jak również dla prawdziwych profesjonalistów. Doskonale sprawdza się w każdych możliwych warunkach! Lornetka Delta Optica Hunter 9×63 posiada wiele bardzo przydatnych rozwiązań technicznych.Starannie dobrane pryzmaty dachowe.Wysoki wskaźnik sprawności po zmierzchu.Obraz jasny i w 100% ostry na całej szerokości pola widzenia.Idealna lornetka na polowania i leśne wędrówki.9-krotny zoom. Średnica obiektywów – 63 mm.Pole widzenia = 91 m/1000 m.Pryzmaty Bak4.Sprawność zmierzchowa – 23,8.Jasność – 49.Mocowanie statywowe – 1/4′.Powłoki MC.Regulacja ostrości na prawym okularze i regulacja centralna.To najlepsza lornetka dla wszystkich miłośników polowań i długich leśnych wędrówek. Duże zbliżenie pozwoli dojrzeć każdy szczegół nawet z dużej odległości. Sprzęt jest bardzo wytrzymały i praktyczny w użyciu. Wymiary i waga również sprzyjają uniwersalności i wysokiej użyteczności lornetki. Jej wymiary to 273x158x70 mm. Sprzęt waży 1250 g. Lornetka ma kolor zielony, który sprzyja dobremu kamuflażowi w środku lasu. Polecamy sprzęt szczególnie wędrowcom i myśliwym. Wszystkim, którzy uwielbiają długo chodzić po lesie i czuć się bezpiecznie, ale nie tylko – to produkt nadający się ze względu na swoje wyjątkowe parametry – do wszelkich obserwacji. Lornetka Hunter jest obowiązkowym wyposażeniem plecaka każdego leśnego łowcy. Z nią zostaniesz prawdziwym królem okolicznych polowań! Nie wierzysz? Przekonaj się! Na najbliższą wyprawę – tylko z nową lornetką!

Kup teraz 519.00 zł

KLIENCI, KTÓRYCH INTERESOWAŁ TEN PRODUKT, KUPOWALI TEŻ

Kategoria


Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie lub dodaj swoją opinię

Tanie Militaria

OKAZJE CENOWE!

Do obezwładnienia agresora za pomocą legalnego paralizatora do samoobrony wystarczą nawet 2 sekundy.