maseczki

MASECZKA WIELORAZOWA!

Maseczki są wykonane z dwóch warstw materiału z wysokiej jakości dzianiny 100% bawełna posiadającej certyfikat OEKO-TEX.

Maseczki są wielorazowe, wystarczy wyprać w temperaturze 60 stopi i można używać ponownie!

Kup teraz
Lornetka Delta Optical Silver 7x50
Lornetka Delta Optical Silver 7x50

Lornetka Delta Optical Silver 7×50

Dobra, wodoodporna lornetka do nocnych obserwacji nie musi kosztować zbyt wiele. Przykładem jest model Delta Optical Silver 7×50, który nadaje się
Cena promocyjna 439.00 zł – ➪


526.8 zł 439zł Oszczędzasz 87.8 zł
Rata od 7.11 zł/miesiąc. Sprawdź

Sprawdź jak łatwo możesz zrobić zakupy na raty. Wypełnij krótki formularz i poczekaj na kontakt. Ratę dopasujesz do swoich możliwości.


Produkt ID #6659

Pełny Opis


Dobra, wodoodporna lornetka do nocnych obserwacji nie musi kosztować zbyt wiele. Przykładem jest model Delta Optical Silver 7×50, który nadaje się wszędzie tam, gdzie wymagane jest szybkie i precyzyjne namierzenie obiektu podczas działań nocnych. Wnętrze lornetki zostało wypełnione suchym azotem i hermetycznie zamknięte. Takie zabezpieczenie skutecznie chroni przed kurzem i wodą oraz zapobiega osadzaniu się pary.To idealna lornetka myśliwska. Doskonale nadaje się do nocnych polowań dzięki jasnemu obrazowi o bardzo dużym polu widzenia oraz powiększeniu wystarczającemu, aby dostrzec drobne szczegóły i jednocześnie na tyle małemu, aby uniknąć drgań. Powłoka antyodblaskowa niweluje ujemne skutki odbicia światła poprawiając kontrast. Urządzenie znakomicie sprawdza się również w żeglarstwie, pozwala na prowadzenie obserwacji oraz nawigacji o każdej porze dnia i nocy. Nie uszkodzi się nawet wówczas, gdy wpadnie do wody.Dzięki zastosowaniu regulacji ostrości na prawym okularze oraz z regulacji centralnej, bardzo szybko można dobrać właściwe ustawienia. Lornetka wyposażona jest standardowo w niezależne nakrywki na okulary i obiektywy, zgrabny pokrowiec oraz pasek zarówno do lornetki jak i do pokrowca.Podstawowe zalety lornetki:Jasny obraz, pozwalający na obserwację również po zmrokuBardzo szerokie pole widzeniaZabezpieczenie przed wodą, kurzem i zaparowaniemGumowany korpus pozwalający na pewny uchwyt w dłoni Jeżeli zamierzasz używać lornetkę również w trudnych warunkach pogodowych bez obawy że zaszkodzi jej woda, deszcz oraz kurz, jednocześnie oczekujesz jasnego, czystego obrazu pozwalającego dostrzec szczegóły nawet po zmroku, z pewnością model Delta Optical Silver 7×50 będzie właściwym wyborem. Wysoka jakość wykonania, trwałość, znakomite parametry za niewielkie pieniądze. 

Kup teraz 439.00 zł

KLIENCI, KTÓRYCH INTERESOWAŁ TEN PRODUKT, KUPOWALI TEŻ

Kategoria


Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie lub dodaj swoją opinię

Tanie Militaria

maseczki

MASECZKA WIELORAZOWA!

Maseczki są wykonane z dwóch warstw materiału z wysokiej jakości dzianiny 100% bawełna posiadającej certyfikat OEKO-TEX.


Maseczki są wielorazowe, wystarczy wyprać w temperaturze 60 stopi i można używać ponownie!


Kup teraz