Lornetka SILVA Bino POCKET 8 8x21
Lornetka SILVA Bino POCKET 8 8x21

Lornetka SILVA Bino POCKET 8 8×21

Lornetka powinna dawać dobre powiększenie, powinna być lekka i wygodna w przenoszeniu z miejsca w miejsce. Powinna mieć bardzo dobre pole widzenia
Cena promocyjna 149.00 zł – ➪


178.8 zł 149zł Oszczędzasz 29.8 zł
Rata od 2.41 zł/miesiąc. Sprawdź

Sprawdź jak łatwo możesz zrobić zakupy na raty. Wypełnij krótki formularz i poczekaj na kontakt. Ratę dopasujesz do swoich możliwości.


Produkt ID #6650

Pełny Opis


Lornetka powinna dawać dobre powiększenie, powinna być lekka i wygodna w przenoszeniu z miejsca w miejsce. Powinna mieć bardzo dobre pole widzenia, oraz pryzmat. Dla wszystkich kochających turystykę oraz obserwowanie otaczającego świata proponujemy fantastyczną lornetkę, dzięki której dostrzeżesz świat w zupełnie innym wydaniu. To Lornetka SILVA Bino POCKET 8 8×21. Przyjrzyjmy się z bliska jej głównym cechom i atutom:- kompaktowa konstrukcja z warstwą antypoślizgową na zewnątrz – pozwala na swobodne przemieszczanie się wraz z lornetką oraz jej zgrabne schowanie do bagażu podręcznego czy do kieszeni,- powłoka antyrefleksyjna – dzięki niej promienie słoneczne nie będą przeszkadzały w odbieraniu powiększonej rzeczywistości,- wodoodporność – ta cecha jest szczególnie istotna w czasie obserwacji prowadzonych w czasie opadów deszczu lub śniegu,- powiększenie 8x – pozwala dostrzec bardzo oddalone obiekty, nawet niewielkich rozmiarów,- pole widzenia na 1000 m: 122 m,- średnica obiektywu – 21mm,Jednym słowem, to najlepsza lornetka na górskie wyprawy. Wycieczki poza miasto czy duże koncerty. Doskonale sprawdzi się jako lornetka turystyczna dla młodych jak i bardziej zaawansowanych traperów. Dzięki niej świat odkryje przed Tobą głęboko skrywane przed ludzkim okiem tajemnice. Dzięki niej każdy spacer czy wyprawa nie będą już takie same. Podaruj tę lornetkę sobie albo bliskiej Ci osobie, która interesuje się dostrzeganiem szczegółów w otaczającym ją świecie. Na pewno będzie bardzo zadowolona z takiego prezentu. 

Kup teraz 149.00 zł

KLIENCI, KTÓRYCH INTERESOWAŁ TEN PRODUKT, KUPOWALI TEŻ

Kategoria


Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie lub dodaj swoją opinię

Tanie Militaria

OKAZJE CENOWE!

Do obezwładnienia agresora za pomocą legalnego paralizatora do samoobrony wystarczą nawet 2 sekundy.