maseczki

MASECZKA WIELORAZOWA!

Maseczki są wykonane z dwóch warstw materiału z wysokiej jakości dzianiny 100% bawełna posiadającej certyfikat OEKO-TEX.

Maseczki są wielorazowe, wystarczy wyprać w temperaturze 60 stopi i można używać ponownie!

Kup teraz
Pulsar NOKTOWIZOR NV CHALLENGER GS 4,5X60 (74098) D

Pulsar NOKTOWIZOR NV CHALLENGER GS 4,5X60 (74098) D

Luneta noktowizyjna Challenger GS 4‚5×60 to najnowszy produkt z najwyższej serii markowanej nazwą Pulsar‚ znane


0 zł Oszczędzasz 0 zł
Rata od 4034.69 zł/miesiąc. Sprawdź

Sprawdź jak łatwo możesz zrobić zakupy na raty. Wypełnij krótki formularz i poczekaj na kontakt. Ratę dopasujesz do swoich możliwości.


Produkt ID #621

Pełny Opis


Luneta noktowizyjna Challenger GS 4‚5×60 to najnowszy produkt z najwyższej serii markowanej nazwą Pulsar‚ znanej białorusko-amerykańskiej firmy Yukon. Model GS 4‚5×60 posiada największe powiększenie i zapewnia najwyższą zdolność zbiorczą światła w całej serii produktów Pulsar GS!Serce noktowizora to unikalne połączenie specjalnie zaprojektowanej optyki R-Contact ze wzmacniaczem obrazu CF-Super‚ skonstruowanych wyłącznie do współpracy ze sobą‚ i których nie stosuje się w żadnym innym urządzeniu na świecie! W wyniku zastosowania tej niezwykłej nowinki technologicznej uzyskano najwyższą jakość oraz wyjątkową rozdzielczość obrazu w całym polu widzenia – od brzegu do brzegu – niespotykana dotąd w urządzenia tej klasy! Korpus urządzenia jest hermetycznie zamknięty‚ co umożliwia korzystanie z noktowizora w czasie niepogody (mgła‚ ulewny deszcz) oraz czyni go odpornym na kurz i brud‚ co umożliwia pracę w trudnych warunkach. Poziom zabezpieczenia odpowiada normie IP65 (IEC 60529)! Noktowizor wyposażony jest w nowy specjalnie zaprojektowany pięcioelementowy okular‚ którego soczewki minimalizują dystorsje na brzegu pola widzenia i poprawiają ostrość oraz kontrast. Miękkie gumowe muszle oczne są idealnie dopasowane‚ odcinając światło emitowane przez wzmacniacz‚ dzięki czemu obserwator jest praktycznie nie do wykrycia w nocy. Challenger GS 4.5×60 wyposażony jest w iluminator podczerwieni (IR)‚ potrzebny do obserwacji podczas bezksiężycowych‚ bezchmurnych nocy oraz konieczny w zupełnych ciemnościach. Jego duża moc doskonale sprawdza się podczas obserwacji na dalekie dystanse. Urządzenie‚ jak i wbudowany iluminator‚ można wygodnie włączyć/wyłączyć jednym przełącznikiem. Dodatkowo noktowizor posiada mocowanie umożliwiające instalację opcjonalnego‚ mocniejszego iluminatora podczerwieni. Noktowizor jest bardzo oszczędny – może pracować do 72 godzin na jednej baterii typu CR123A‚ w temperaturach z zakresu od -20 do +40 *C.Noktowizor Challenger GS 4.5×60 jest idealny zarówno do zastosowań profesjonalnych‚ jak i amatorskich‚ w szczególności takich jak: – nocne obserwacje w środowisku naturalnym‚ – poszukiwania i ratownictwo‚ – nocna orientacja w terenie‚ – naprawy i konserwacja urządzeń‚ – myślistwo. Urządzenie objęte jest 3-letnią gwarancją producenta. Dane techniczne: Generacja: I+ Powiększenie: 4‚5x Średnica obiektywu: 60 mm Rozdzielczość: 42 lp/mm Regulacja dioptrii: +/-4 D Źrenica wyjściowa: 4 mm Kątowe pole widzenia: 9o zasięg przy szczątkowym oświetleniu: 200 m Iluminator podczerwieni: TAK Klasa szczelności: IP65 zasilanie: 3V Cr123 Czas pracy urządzenia na jednej zmianie baterii: – z wyłączonym podświetleniem IR: 72 godz. – z włączonym podświetleniem IR: 20 godz. Wymiary: 255x108x75 mm Waga: 700 g Baza montażu: 1/4 cala x 2szt Gwarancja: 3 lata Producent: Yukon Advanced Optics Worldwide & Pulsar‚ LitwaKup teraz – 849,00 zł

Noktowizor Pulsar NV Challenger GS 4,5×60 (74098) D. Marka : PULSAR. Czas dostawy: 4 dni;
Noktowizor Pulsar NV Challenger GS 4,5×60 (74098) D.Noktowizor Pulsar NV Challenger GS 4,5×60 (74098) D PRODUKT dostępny
Historia obecności Pulsar Noktowizor NV Challenger GS 4,5×60 w rankingach … Tanie militaria 2015
KLIENCI, KTÓRYCH INTERESOWAŁ TEN PRODUKT, KUPOWALI TEŻ

Kategoria


Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie lub dodaj swoją opinię

Tanie Militaria

maseczki

MASECZKA WIELORAZOWA!

Maseczki są wykonane z dwóch warstw materiału z wysokiej jakości dzianiny 100% bawełna posiadającej certyfikat OEKO-TEX.


Maseczki są wielorazowe, wystarczy wyprać w temperaturze 60 stopi i można używać ponownie!


Kup teraz