maseczki

MASECZKA WIELORAZOWA!

Maseczki są wykonane z dwóch warstw materiału z wysokiej jakości dzianiny 100% bawełna posiadającej certyfikat OEKO-TEX.

Maseczki są wielorazowe, wystarczy wyprać w temperaturze 60 stopi i można używać ponownie!

Kup teraz
SzABLA POLSKA BATORÓWKA
SzABLA POLSKA BATORÓWKA

SzABLA POLSKA BATORÓWKA

Szabla polska batorówka typu węgiersko – polskiego XVII w. Nazwano ją tak na cześć pochodzenia z Węgier Króla Polski –


414 zł 345,00zł Oszczędzasz 69 zł
Rata od 5.59 zł/miesiąc. Sprawdź

Sprawdź jak łatwo możesz zrobić zakupy na raty. Wypełnij krótki formularz i poczekaj na kontakt. Ratę dopasujesz do swoich możliwości.


Produkt ID #220

Pełny Opis


Szabla polska batorówka typu węgiersko – polskiego XVII w. Nazwano ją tak na cześć pochodzenia z Węgier Króla Polski – Stefana Batorego.Rękojeść z jelcem stanowi jedną całość wykonana z mosiądzu. Jelec krzyżowy o długich prostych ramionach. Na rękojeści i jelcu ornamenty roślinne. Do rękojeści przywiązany ozdobny temblak. Szabla Batorówka była pierwszą powszechnie używaną szablą w Polsce‚ cieszyła się wielką popularnością wśród Polskiej szlachty. Pięknie wykonana szabla.

Wymiary:

  • długość szabli – 90cm
  • długość głowni – 76‚5cm
  • szerokość głowni u nasady -3cm
  • grubość grzbietu u nasady – 0‚5cm
  • waga – 1‚1 kg

Kup teraz – 345,00 zł

Polska szabla husarska była najbardziej charakterystyczną odmianą szabli polskiej. Wykształcona z typu węgierskiego, po licznych ulepszeniach i modyfikacjach
NOŻYK DO LISTÓW MINIATURKA – SZABLA BATORÓWKA. w kategorii Nożyki i nożyczki do papieru.
NOŻYK DO LISTÓW MINIATURKA SZABLA POLSKA WZ …POLECAMY: Czarne wersje szabli do fechtunku: BATORÓWKA i Szabla HUSARSKA. Zapraszamy do zakupu O FIRMIE. Pracownia płatnerska Wojciech Bulanda.
noŻyk do listÓw – szabla polska batorÓwka: 79,00zl: gustowny i praktyczn
kup teraz: noŻyk do listÓw – szabla polska wz 1920 gen sikorskiego: 79,00zl:Strona firmowa producenta szable miecze Produkcja i handel Miecze i szable polskie. Repliki broni, Replika broni w tym szable i miecze – to nasza specjalność.Sarmackie cięcie – szabla polska na przestrzeni dziejów. Kategorie: Polska, Nowożytność, Historia wojskowości. 2015-07-24 13:43 Krzysztof MaliszewskiSzabla Batorówka. Moderatorzy: Staszek, Moderatorzy. Odpowiedz.
Dzieje Szabli W Polsce – Kwaśniewicza, właśnie wyszło chyba nowe wydanie. O znalazłem:W Polsce szabla przed XVI wiekiem była używana sporadycznie,
Batorówki to najstarsze szable zdobione wizerunkami króla Polski – Stefana Batorego.Typowa polska szabla była dokładną kopią szabli mongolskiej ( w odróżnieniu od szabli arabskich czy tureckich,
Wczesnym typem była "batorówka".NOŻYK DO LISTÓW MINIATURKA – SZABLA BATORÓWKA.
(Stefan Batory król Polski). Nie oznacza to jednak, że szable te należały do samego króla
Powiązane wyszukiwania dla: SzABLA POLSKA BATORÓWKAPodział na stronyPowiązane wyszukiwaniaWięcej informacjiWsparcie 2015
KLIENCI, KTÓRYCH INTERESOWAŁ TEN PRODUKT, KUPOWALI TEŻ

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie lub dodaj swoją opinię

Tanie Militaria

maseczki

MASECZKA WIELORAZOWA!

Maseczki są wykonane z dwóch warstw materiału z wysokiej jakości dzianiny 100% bawełna posiadającej certyfikat OEKO-TEX.


Maseczki są wielorazowe, wystarczy wyprać w temperaturze 60 stopi i można używać ponownie!


Kup teraz