maseczki

MASECZKA WIELORAZOWA!

Maseczki są wykonane z dwóch warstw materiału z wysokiej jakości dzianiny 100% bawełna posiadającej certyfikat OEKO-TEX.

Maseczki są wielorazowe, wystarczy wyprać w temperaturze 60 stopi i można używać ponownie!

Kup teraz
Walther Wiatrówka Pistolet Cp99 Snowstar 4,5 Mm
Walther Wiatrówka Pistolet Cp99 Snowstar 4,5 Mm

Walther Wiatrówka Pistolet Cp99 Snowstar 4,5 Mm

Wiatrówka WALTHER CP99 Snowstar to kolejna odsłona popularnego i cenionego pistoletu pneumatycznego‚ tym razem w biaÅ


1198.8 zł 999,00zł Oszczędzasz 199.8 zł
Rata od 18.53 zł/miesiąc. Sprawdź

Sprawdź jak łatwo możesz zrobić zakupy na raty. Wypełnij krótki formularz i poczekaj na kontakt. Ratę dopasujesz do swoich możliwości.


Produkt ID #2343

Pełny Opis


Wiatrówka WALTHER CP99 Snowstar to kolejna odsłona popularnego i cenionego pistoletu pneumatycznego‚ tym razem w białej‚ zimowej kolorystyce. Wiatrówka WALTHER CP99 to dokładna replika produkowana w Niemczech w firmie CARL WALTHER i posiada pełne oryginalne oznaczenia pistoletu WALTHER P-99‚ filmowej broni słynnego filmowego agenta. Pistolet zyskał dużą aprobatę wśród naszych stałych klientów‚ jako jeden z najlepszych dostępnych obecnie pistoletów pneumatycznych zasilanych jednorazową kapsułą z gazem CO2. Kapsuła ze sprężonym gazem CO2 jest umieszczona w magazynku‚ który można szybko wymienić – wyciąga się go tak jak magazynek w broni palnej. Jedna kapsuła wystarczy na oddanie około 60 strzałów. Z pistoletu można strzelać w trybie Double Action‚ co sprowadza się do tego że każdorazowe pociągnięcie spustu spowoduje oddanie strzału. W ten sposób można opróżnić magazynek w ciągu kilku sekund. Można także strzelać bardziej spokojnie i precyzyjnie gdy przed strzałem przeładujemy zamek‚ wtedy droga spustu jest krótsza i można oddać bardziej precyzyjny strzał. Dzięki gwintowanej lufie pistolet jest także celny i doskonale sprawdza się podczas rekreacyjnego strzelania. Wiatrówka jest produkowana w Niemczech na licencji WALTHER i posiada pełne oryginalne oznaczenia.Podobnie‚ jak oryginał‚ Walther CP99 ma wiele ruchomych rozwiązań technicznych‚ np.:- napinacz spustu poprzez przeładowanie zamka- zrzut napinacza‚ jeśli nie chcemy jednak strzelać- magazynek na kapsułę z CO2 montowany w rękojeści- metalowy zamekTe cechy czynią go jednym z najlepszych dostępnych obecnie pistoletów pneumatycznych‚ które nie wymagają zezwoleń.Wiatrówka z rekomendacjąPistolet zyskał dużą aprobatę wśród naszych stałych klientów. Na szczególną uwagę zasługuje system przeładowania tylnej części zamka‚ który uruchamia napinacz spustu i znacząco poprawia celność pistoletu.Kapsuła z gazem CO2 jest umieszczony w rękojeści w atrapie magazynka. Zwalniacz magazynka przy kabłąku wysuwa magazynek podobnie jak w oryginale. Model jest również wyposażony w system zrzutu samonapinacza spustu‚ umieszczony w górnej części zamka.Jednym słowem – Walther CP99 zarówno wizualnie‚ jak i technicznie jest wierną kopią palnego Walthera P-99.W zestawie:- polimerowa walizeczka- 2 magazynki- dodatkowa nakładka na rękojeśćKup teraz – 999,00 zł

Просмотров: Добавлено: Длительность: Комментарии: Тэги для этого Видео: Найти больше видео
Tanie militaria 2015
KLIENCI, KTÓRYCH INTERESOWAŁ TEN PRODUKT, KUPOWALI TEŻ

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie lub dodaj swoją opinię

Tanie Militaria

maseczki

MASECZKA WIELORAZOWA!

Maseczki są wykonane z dwóch warstw materiału z wysokiej jakości dzianiny 100% bawełna posiadającej certyfikat OEKO-TEX.


Maseczki są wielorazowe, wystarczy wyprać w temperaturze 60 stopi i można używać ponownie!


Kup teraz